Zapytaj o produkt Napisz do nas... Wyślij Współpraca - MPBS - Nowoczesne Systemy Tulei Poliuretanowych

Jeśli chcieliby Państwo zostać dystrybutorami naszych tulei poliuretanowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail.

Tel.: +48 886-550-886

E-mail: sklep@mpbs.pl


Dlaczego warto zostać dystrybutorem tulei marki MPBS?

Tuleje poliuretanowe stają się coraz bardziej popularne na rynku wśród kierowców. Doceniają oni przede wszystkim ich trwałość oraz poprawę prowadzenia pojazdu.

Coraz więcej kierowców ma świadomość, że wymiana tulei na standardowe - gumowe rozwiązuje problem tylko na chwilę. Stan dróg w Polsce powoduje, że tuleje gumowe bardzo szybko się zużywają, parcieją i wymagają kolejnej wymiany. Kierowcy poszukują nowoczesnego rozwiązania - tulei poliuretanowych, charakteryzujących się czterokrotnie większą wytrzymałością w porównaniu do swoich gumowych odpowiedników.

Poliuretan nazywany jest tworzywem o nieograniczonych możliwościach, z którego można uzyskać tuleje o różnej twardości w zależności od indywidualnych potrzeb kierowcy - do komfortowej jazdy na co dzień lub sportów samochodowych.

Dzięki współpracy z nami będą Państwo mieli możliwość wzbogacić swój asortyment o produkt coraz częściej poszukiwany w sklepach motoryzacyjnych oraz warsztatach samochodowych.

Każda tuleja MPBS wyprodukowana jest z wysoką precyzją, na wzór oryginału oraz poddana jest kontrolnym pomiarom. Pozytywne opinie kierowców świadczą, że jest to przełomowy produkt XXI wieku. 


Jako producent możemy zapewnić Państwu korzystne warunki współpracy. Służymy swoją wiedzą, doświadczeniem oraz wsparciem marketingowym.

Zapraszamy do współpracy.