Zapytaj o produkt Napisz do nas... Wyślij Tuleje poliuretanowe do BMW - MPBS - Nowoczesne Systemy Tulei Poliuretanowych

Tuleje poliuretanowe do BMW

BMW to marka kojarzona przede wszystkim ze sportową tradycją. Pojazdy często wykorzystywane są w motosporcie ze względu na tylny napęd i świetne właściwości jezdne.
Pojazdy tej marki są uważane za jedne z najlepszych w wielu klasach. Najpopularniejsze na naszych drogach są zdecydowanie BMW serii 3, którego głównymi przedstawicielami są modele BMW e30, BMW e36, BMW e46 i BMW e90 oraz BMW serii 5: BMW e34, BMW e39, BMW e60 oraz BMW f10.

Polibusze (czyli tuleje poliuretanowe) zdobyły wielu zwolenników wśród fanów marki BMW, zarówno tych uprawiających motosport jak i poruszających się tymi pojazdami na co dzień. 
W drifcie i rajdach samochodowych najczęściej spotkamy BMW e30 i BMW e36, prawdopodobnie dlatego, że oba te modele posiadają świetne właściwości jezdne, duże możliwości rozbudowy i modyfikacji.

Zajmujemy się produkcją tulei poliuretanowych, między innymi do samochodów marki BMW. W motosporcie często montowane są tuleje koloru niebieskiego, czyli o podwyższonej twardości (90 ShA), które idealnie sprawdzą się na torze.

Dzięki tulejom o twardości na poziomie 90ShA zawieszenie Waszego BMW stanie się bardziej stablie. Zdecydowanie poprawi to precyzje prowadzenia i umożliwi jeszcze lepsze panowanie nad Państwa BMW.

Tuleje o twardości 80ShA polecamy osobom poruszającym się autami BMW na co dzień. Tuleje te są zdecydowanie bardziej wytrzymałe od zwykłych tulei gumowych.  Idealnie nadają się na nasze "polskie drogi". Poprawiają one także komfort prowadzenia pojazdu.

Wszystkie tuleje wahaczy i nie tylko do wybranych modeli BMW znajdą Państwo w Naszej ofercie. 

Zapraszamy do zakupów.