Zapytaj o produkt Napisz do nas... Wyślij Tuleje poliuretanowe do VW Audi - MPBS - Nowoczesne Systemy Tulei Poliuretanowych

Tuleje poliuretanowe do Audi, VW

Samochody koncernu VAG, czyli głównie Audi i Volkswagen cieszą się wielką popularnością w naszym kraju. Wykorzystywane są przede wszystkim przez osoby prywatne do codziennej jazdy oraz jako samochody firmowe. Auta te charakteryzują się niską awaryjnością i szerokim dostępem do części zamiennych. Nie są jednak pozbawione wad. Na naszym rynku uznanie zdobyły modele takie jak Audi A3, A4 i A6. Natomiast zdecydowanymi liderami są Volkswageny: Golf oraz Passat. Tych aut spotkamy najwięcej na naszych drogach.

Auta grupy Volkswagen AG to samochody całkiem komfortowe. Niestety jakość naszych dróg negatywnie wpływa na trwałość ich zawieszenia, a co za tym idzie trwałość elementów gumowych - tulei zawieszenia: tulei wahaczy, tulei belek tylnych, silentbloków i innych. Standardowe tuleje gumowe dosyć szybko się wybijają, parcieją i pękają, szczególnie gdy używamy tanich zamienników.

Zamiast wymieniać kolejny raz tuleje na klasyczne, standardowe - gumowe warto zastanowić się nad zmianą technologii. Co raz bardziej stosowane i polecane przez kierowców tuleje poliuretanowe (tz. polibusze) stanowią doskonała alternatywę. Są one 4-krotnie bardziej trwałe od swoich gumowych odpowiedników, poprawiają stabilność pojazdu, zwiększają precyzję prowadzenia pojazdu oraz komfort jazy. Polibusze świetnie zachowują się w każdych warunkach. Rozwiązanie to zdobywa coraz więcej zwolenników a ciekawostką jest to że osoby które u nas już raz kupiły takie tuleje polecają je znajomym i kupują je do swoich następnych aut.

Wszystkie tuleje wahaczy i nie tylko do wybranych modeli Audi i Volkswagena znajdą Państwo w Naszej ofercie. 

Zapraszamy do zakupów.Oferowane produkty w kategorii Audi


Audi S3 II - ZESTAW PRZEDNIEGO ZAWIESZENIA
299,00 zł
AUDI 50 - TULEJE TYLNEJ BELKI
90,00 zł

AUDI 80 - TULEJE WAHACZA PRZEDNIEGO I TYLNEGO

AUDI 50 - TULEJE TYLNEJ BELKI

90,00 zł